» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunguje mi zvuk na Notebooku - Win 8

Ahoj, dneska mi z niceho nic prestal fungovat zvuk na notebooku Lenovo - - mam windows 8. Ve směšovači mam vsechno uplne nahore, ale nikde mi nefunguje zvuk, ani v systemu ani na internetu, nikde. Nema nekdo nejakej napad co by to mohlo byt ?

Odpovědi na otázku

odinstaluj aktualizaci KB 2962407restart a pojede

Dekuji moc, pomohlo to ! Mas to u me :)

Nápadů je cisterna Třeba jako podívat se na stránky výrobce, stáhnout a nainstalovat aktuální drivery .... do aktuálního systemu ( což Win 8 rozhodně nejsou ) atd. atp. ....