» Poradna » Web a internet

Nefunguje mi Wifi Router TP-Link ale diodi svítí

Dobrý den. Chtěla by jsem se zeptat. Já mám wifi Router TP-Link (přesněji nevím). A Led Diody svítí v pořádku ale když se chci na cokoliv připojit, tak mi to píše že se vyskytla chyba že není možné se připojit k síti. Ještě včera mi fungovala wifi i router perfektně. Ale dneska se asi nějak poblbnul ): Takže jsem zkoušela různě vxpojovat kabely ze zásuvky, a i ze samotného routeru. Ale pořád nic. Jsem z toho celá špatná. Nemohl by mi prosím někdo pomoci jak na to. A jak tomu případně nějak předcházet či starat se o to. A nebo prosím vás mi doporučit nějáký levný výkonný router prosím? Děkuji moc předem za jakékoliv rady, typi, a pod. (:

Odpovědi na otázku

Na dálku ti to nikdo bez křišťálové koule nevyřeší. A starat se o to není potřeba nijak. Když to funguje, tak to je bezúdržbové. Ale budeš si muset zavolat někoho, kdo tomu rozumí.

Diodi? Typi? Ojojoj...

V IT-Porani je gramatika az na prvom mieste?Alebo tradicne, kto nema na odpoved, hlada chyby v gramatike.

Není to na prvním místě, ale cosi to vypovídá o inteligenci tazatele a o tom, jak moc svůj dotaz myslí vážně. Já pokud někde žádám o radu, tak se to snažím napsat tak, aby se to dobře četlo a ne jak prasopes :) A jinak mimo jiné ten dotaz je naprosto nesmyslný, z toho by nezjistil nic ani Bill Gates :) Takže když nelze pochopit podstatu dotazu a odpovědět na obsah, tak se holt zkontroluje aspoň ten pravopis :D

Hlavně to tazateka zabila tím, že diody svítí v pořádku.

Musíš se dostat do adminu routeru a znovu to nastavit.

"Router TP-Link (přesněji nevím)" - staci router otocit a opisat typ na nalepke.Cim sa na router pripajas (notebook, stolne PC)? Je moznost pripojit sa kablom?Vylucilo by sa zarusenie WIFI, pripadne "problem kanal 12-13". Je tiez mozne ze si sused kupil Wifinu a rusite sa.Kolko rokov ma Tvoj router? Routre maju nevetrane napajace, prehrievaju sa, odchadzaju kondenzatory a ako prve si to "vyzere" WIFI. Ked router funguje cez kabel, vacsinou to novy zdroj vyriesi.

No vidíš

Dobrý den. Chtěla by jsem se zeptat. Já mám wifi Router TP-Link (přesněji nevím). A Led Diody svítí v pořádku ale když se chci na cokoliv připojit, tak mi to píše že se vyskytla chyba že není možné se připojit k síti. Ještě včera mi fungovala wifi i router perfektně. Ale dneska se asi nějak poblbnul ): Takže jsem zkoušela různě vxpojovat kabely ze zásuvky, a i ze samotného routeru. Ale pořád nic. Jsem z toho celá špatná. Nemohl by mi prosím někdo pomoci jak na to. A jak tomu případně nějak předcházet či starat se o to. A nebo prosím vás mi doporučit nějáký levný výkonný router prosím? Děkuji moc předem za jakékoliv rady, typi, a pod. (: