» Poradna » Notebooky

Nefunguje mi pošta na adrese xxx@volny.cz

Měla jsem nějakou dobu přeplněno poštou na moji adresu volny.cz. Pak jsem veškerou poštu vymazala a už několik dnů je tedy schránka prázdná, přesto nefunguje a stále tam mám pouze upozornění, že je přeplněná. Pošta mi tedy nechodí a také žádná neodchází. Dokonce se nemohu dostat na adresář, abych svým kontaktům napsala o problému. Poraďte, prosím, co dělat. Děkuji. G.P.//upraveno//

Odpovědi na otázku

Slušný mail (web/služba) maily nemaže, ale hádže do koša = vysyp kôš

Nikdy nezverejnuj v otvorenej forme Tvoj mail (ako v nadpise).Spamove roboty si to najdu a spamu sa nezbavis.

A keby len roboty...

Snáď to rýchlo admini opravia, odošlem upozornenie.

Jak píše lubokubo76, je třeba vysypat koš, tam ty maily zůstaly