» Poradna » Ostatní

Nefunguje mi klávesa fn

Dobrý den Mám herní notebook MSI GL62 6QD-035XCZ a v návodu je napsáno že kombinací fn+f7 mužete přepínat mezi režimy sport,komfort,zelený ale po stisknutí teto kombinace se nic neděje prosím poraďte-Díky za Odpověď

Odpovědi na otázku

Co by jsi cekal, ze se ma zacit dit?

aspoň kdyby se ukazala nějáká tabulka

v biosu se podívej - je mozny ze mas prepinani Fn/F[1-12]

Koukal jsem na instruktazni video MSI na youtube, borec tam ten SHIFT rezim prepinal primo ve hre a poznal to podle FPS, uplne asi nechces, aby ti vyskakovala behem hrani nejaka tabulka.

Jestli to funguje, muzes zkontrolovat v nejakem MSI software "Dragon Center"

taky nikdo nečipuje auta během závodu ne?

Podla man ti chyba nejaka utilitka od vyrobcu, Asus to vola Power4Gear. Ako to vola MSI netusim, vdakabohu nikto z mojho okolia nic tej znacky nevlastni.