Nefunguje Klávesnice

Zdravím, po zapnutí PC mi přestala fungovat klávesnice. Když jsem se díval do ovládacích panelů, psalo mi to "Ovladač zařízení pro tento hardware nelze zavést. Ovladač je pravděpodobně poškozený nebo zcela chybí (kód 39)". Proto bych se touhle cestou chtěl zeptat jak postupovat a co udělat abych ho znovu zprovoznil?

Odpovědi na otázku

Vyzkoušej jinou klávesnici!!!!!!!!!!!!!

Vyzkoušel jsem tři klávesnice, ani jedna nefunguje, Jak už jsem psal- potřebují někde najít ovladače ? Je vůbec možné je stáhnout z internetu

a stále máš škopek tvrdej jak poleno, uvědomuješ si že by jsi situaci mohl popsat více, třeba začít kompletně popsaným HW (USB, PS2)? Hledat ovladač u základní klávesnice je nesmysl, máš tam jiný problém a tvou jednoznačnou dedukcí s ovladačem se zařadíš mezi lidi "komu není radno, tomu není pomoci"

zkus jinou, bezvadnou klávesnici !!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!

Záleží na operačním systému. Ve Windows (7 a výš): Správce zařízení -> odebrat ovladač klávesnice -> Restart -> Automatické zavedení ovladače klávesnice. Pokud se nové zařízení nenaleznete, pak je pravděpodobně vadná klávesnice. Pokud je nalezeno a Windows pro něj nemá ovladač, pak ho třeba dodat ručně.

Pokud budu muset dát ovladač ručně, jak se to dělá Děkuji za odpověď

Vypíše hlášku, že nemá ovladač s možností ručního výběru souboru pro ovladač klávesnice. Vyberete uložení -> Ok.

Tak pouzivej jenom mys na hry to muze stacit