» Poradna » Web a internet

Nefunguje internet hlási: Obmedzený

Dobrý deň máme doma 4 ročný router :TP-LINK TL-WR542G a normálne šlo wifi aj všetko.No dnes nám internet z ničoho nič neide pri pripojení notebooku píše:Obmedzený...Na mobile len ukáže overujem...získava sa adresa ip a nič viac.Skúšal som aj cez kábel...Skúšal som ho dať do továrnich nastavení.Potom som ho nastavoval a nič...Neviem si s tým radi..

Odpovědi na otázku

Restartuj si ho. Odpojit, počkat, zapojit.

Už bol reštartovaný asi 3 krát

Nedošlo-li k žádným změnám (celkově) pak kontaktovat providera.

Keď som ho raz nastavoval to bol asi 3 pokus tak my asi na 3 sekundy ukázalo pripojený...No ja neviem a dnes už mi asi poskytovateľ nedvihne

Co na to říci to si nedovolí ani UPC a ti si dovolí hodně.