» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunguje Facebook a Twitter na Windows 10

AhojPo update na windows 10 mi nefunguje Facebook a Twitter. Nevíte, čím by to mohlo být?Notebook: Acer .

Odpovědi na otázku

*upgrade

To nejspíš záleží na tom, co vše sis natáhla do upgradovaného systému W10. Prohlížeč ti přeci jede, ne..??? Ovšem divný opravdu je, že by Google nenašlo Facebook.. Otázkou zůstává jestli jsi vůbec připojená k netu, tuhle maličkost bys snad nepředla, že..???Jestliže je po ugrade tvůj OS W10 aktivovaný, můžeš se pokusit o originálnější řešení a tím je nainstalování desítek jako čisté instalace.. A jestli bude vše funkční..???.. .. Ostatně problémů s desítkama je v mnohých případech víc než dost..

Je to naprosto jednoduché, nevím s čím si tady vlastně lámete hlavu. Máte win 10 a nejde vám fb a vy se opravdu divíte proč a opravdu? ale opravdu nevíte čím to je?... Ne teď už vážně, zpět k realitě a ta je taková, že když potřebujete aby vám šel na windows 10 facebook, nebo jiná soc. síť, stačí si pouze uvědomit že windows 10 stál, stojí a stát bude za.... ne ale opravdu ne.. NEMALOU pííííču!!!!!