» Poradna » Ostatní

Need for speed The run

dobré ráno, měl bych dotaz ohledně Need for speed díl The run.V nastavení máte na výběr mezi ruční/automatickou převodovkou. No jakmile dám v nastavení automatickou hodí mi to z 1 na 2 ale poté už nic.. jede to stále na 2ku... Nevíte proč tomu tak je?Díky za odpověď.P.

Odpovědi na otázku

Google o tom problému ví, děje se to víc lidem (co se tak dívám, tak tam je problémů jak prase) - souvisí to s nastavením ovládání (hlavně u gamepadu) -> použij google : https://www.google.cz/search

Hledal jsem to na googlu a jediná rada byla něco přiinstalovat jenomže i tak mi to nejde... prostě mi to zařadí jedne stupeň a pak nic.. zkoušel jsem ten x360.ce.. přepojení volantu a nic.. Tak kdyby jsi věděl byl bych moc rád