» Poradna » Mobily

Nedostatek pameti

Mám takový problém s mým mobilem konkrétně je to lenovo a6000.Nejdou mi tam totiž ztahovat aplikace,hry a podobně z google play.Stale mi to píše že je tam nedostatek paměti což nemůže být možné protože za prvé jsem si tam nestahla ani jednu aplikací a za druhé uz jsem tam zkoušela dat i sd kartu a ano mám nastavené ukládání na sd kartu a nakonec na mém minulém mobilu jsem v pohodě stahovala aplikace i bez sd karty a to ten mobil měl podle mě menší velikost úložiště.Co mám podle vás dělat? Mám ho ještě sice v záruce,a Le zatím se mi moc nechce

Odpovědi na otázku

Celkem běžný problém. Nejedná o o volné místo přímo na kartě ale o misto pro dočasné soubory. Pomůže tady tento jednoduchý návod.http://www.tipypropc.cz/instalace-nebo-aktualizac...

Staole mám nedostatok pameti a neviem ako to napravieť.