» Poradna » Ostatní

Nedodání navigace ..

Předem Vás zdravím.Mám problém zasláním navigace.Na internetu jsem přečetl nabídku na slevu navigace,GSM Market.Bylo my potvrzena objednávka a jak budu platit,peníze jsem poslal z účtu,za dva dny my byla potvrzena platba,že je na účtu,dále byl poslán voucher a také na jakou adresu mám poslat objednávku,to jsem uskutečnil,obratem my bylo potvzeno,že my bude poslána navigace na adresu kterou jsem uvedl v objednávce.Ale už to trvá 7 týdnů a nic nepřichází,uvádějí,že to pošlou do 14 dnů.Snažil jsem je kontaktovat přes Email který uvádí pro odeslání dotazu,ale na nic my neodpovídaj,co a jak postupovat ..

Odpovědi na otázku

Bohužel recenze tohoto marketu nic moc.https://obchody.heureka.cz/gsm-market-cz/recenze/Napiš jim , že pokud nedobdržíš zboží, že podáš trestní oznámení na PČR a stížnost na ČOI. Třeba je to probudí.Poučení- kupovat zboží dobírkou.

Pohrozit může, ale všichni víme, že jsou to většinou plané výhružky a tomu obchodu se nic nestane. Spíš mi to příjde, že tazatel chtěl za každou cenu ušetřit a tak koupil něco v noname obchodě a ani se neobtěžoval podívat se na recenze a zkušenosti ostatních. Prostě naletěl podvodníkům. Opravdu to stálo za těch pár ušetřených drobných?

Pravda, jen bych jeste do pouceni noplnil: kupovat zbozi z overenych eshopu nebo si aspon pred nakupem zjistit hodnoceni toho eshopu (napr. na heurece). Nyni tazatel muze obchod pouze vyzvat k zaslani zaplaceneho zbozi nebo odstoupit od kupni smlouvy z duvodu nezaslani zbozi a pozadovat penize zpet. Pokud zadna reakce okamzite kontaktovat PCR a COI. Budiz mu toto pouceni do budoucna. Usetrit za kazdou cenu se proste nevyplaci...

"Bylo my potvrzena objednávka a jak budu platit,peníze jsem poslal z účtu,za dva dny my byla potvrzena platba,že je na účtu,dále byl poslán voucher a také na jakou adresu mám poslat objednávku,to jsem uskutečnil,obratem my bylo potvzeno,že my bude poslána navigace na adresu kterou jsem uvedl v objednávce."Už jenom toto je trochu podivné chování eshopu, ne? Jakýpak voucher, a proč bys ty měl na nějakou adresu posílat objednávku? A ten pravopis? Bez urážky.

Nepíše se "MY" ale "MI"... A jinak za blbost se platí. Když objednáváš z neprověřeného pofidérního shopu a netrkne tě ani ten nesmyslný způsob objednání přes jakýsi voucher, tak si opravdu sám říkáš o to, aby ses nechal podvést, což se asi stalo. Takže příště používej mozek a informace zjišťuj ještě před tím, než něco objednáš.

Voucher - nebyl to nějaký slevový portál? Není to tak dávno, co něco podobného řešili v pořadu Černé ovce.

A nebude to tím, že ty nerozumý ????? (my potvrdili, my neposlali my my my ???? )