» Poradna » Web a internet

Nedaří se načíst stránku

Mám Internet a e-mailovou poštu přes pevnou linku 220910433. Nedaří se mi načíst e-mailovou poštu přes pop.o2isp.cz, kterou jinak zadávám do vyhledávače Seznam-cz. Můžete mi poradit jak dál i přes telefon od O2, který má č.: 602656487.Děkuji - Kouřimský

Odpovědi na otázku

pop.o2isp.cz > pop3.o2isp.cz - asi ti tam chybí trojkaSpíš napiš konkrétně, v jaký mailový klient používáš (Outlook, Thunderbird, atd.) a od koho máš mailovou schránku (seznam.cz?). Klidně se vsadím, že pop3.o2isp.cz určitě k ničemu nepotřebuješ.

tvl, ty si jak z povídky od Š+GAnna spínala ruce ke kolemjdoucím mužům a svěřovala se: "Jede na vojnu, běda, teď budu ve svém bytě ve Vladislavově ulici č. 2, IV. patro, telefon 224 628, úplně sama! "