» Poradna » Mobily

Nedá sa pripojiť na wifi

Bývame v rodinnom dome.Brat má wifi router a ostatní sme pripojení. Včera som s chcel pripojiť, žiadna odozva. Trvá to už 12 hodín. Na PC mi net ide. Dal som vynulovať a resetol mobil,nepomohlo. Ešte sa to nestalo.

Odpovědi na otázku

Vonku je pekne, chod na pivo, navstiv kamarata a odskusaj mobil na inej Wifi siete.Ine Wifi kramy sa doma pripoja?Ten fungujuci net na PC je cez kabel?

Ten fungujúci má tiež wifi pripojenie.

Vdaka za info. Este odskusaj Tvoj mobil na inej Wifi siete.Ked sa inde pripoji, napis presny typ Wifi routra (najdes nalepku na spodnej strane).

Díky za pomoc,ale hoci je vonku pekne, ja sedím pri pive a PC doma.Keď zájdem k niekomu vyskúšam.