» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nečitelný product key

Ahoj, chtěl bych si aktivovat windows, protože jsem si teď přeinstalovával počítač a všiml jsem si že mam vlastně zakoupenej legální w7, už když jsem počítač kupoval... A že tam mam i product key, jenže jen není čitelný a tak 3 písmenka/čísla nejsou vidět VŮBEC ... A bylo by ohromě nadlouho zkoušet všechny kombinace... Už jsem to zkoušel Takže dá se stím něco dělat? Že bych napsal na support nebo něco takového? Díky předem :)

Odpovědi na otázku

V servisu Ti ho aktivují,zbytečně se trápíš.

Už není v záruce a do servisu to za 500 dávat moc nechcu

Na 500 zapomen - musis to poslat do autorizovaneho kde ti nahraji puvodni image disku. Běžný servis to aktávovat nedokáže. Alspon legálně ne.... ale je to tvoje jedina moznost

Existují aplikace které ti ukážou product key systému, ale to bys musel použít před přeinstalací.

Kurde ... To je trošičku mrzuté ... Tak snad do 30ti dnů seženu prachy na novej key Jinak to nebude vůbec vtipné ...

Podobný problém, ale s XP, třeba se inspiruješ.http://pc.poradna.net/q/view/1297143-sance-na-z...

Jak úsměvné....... Tak Vy jste si po létech provozu PC stačil všimnout, že máte legální operační systém? Vždy se dá něco dělat. Já se např. o tyto věci zajímám hned při koupi PC a product key napíšu na kousek papírku, který následně pečlivě uschovám do zásuvky stolu.

Lepší je tu samolepku vyfotit a dat k faktůře.

Tadyhle je skript, co vytáhne číslo, které máš v BIOSu a během instalace ho vložíš, nezapomeň ale vybrat správnou edici, kterou máš na štítku!Postup na výrobu startovací flashky:DiskpartLIST DISKselect disk # (# číslo disku, které odpovídá flashce)CLEANCREATE PARTITION PRIMARYSELECT PARTITION 1ACTIVEFORMAT quick FS=NTFS LABEL="MBR-instal"assign letter="W"EXIT(vložit iso do virtuální mechaniky X)xcopy x:\*.* /s/e/f w:X:cd bootBOOTSECT.EXE /NT60 W:smaž soubor ei.cfg (ve složce sources)Složku $oem$, z odkazu níže, zkopíruj do složky sources:http://uloz.to/xmXe6cny/oem-win8x-win7-v...

Můžeš získat od Microsoftu náhradní product key za režijní poplatek. Musíš jim poslat fotku poškozeného štítku a dokázat jim, že jsi licenci nabyl legálně.

Super, všem díky :))