» Poradna » Web a internet

Nechtěné zařízení na mém google účtu

Ahoj mám takový malý problém. Mám už několik let jeden a ten samý google účet, přihlašuji se přes něj dále na youtube a další věci. Minulý týden jsem si začala všímat různých aktivit které se mi na něm dějí (na youtube byla lajkovaná videa co jsem v životě neviděla a tak), a pak mi došlo, že jsem se tak 3 roky zpátky přihlásila se svým účtem na nový počítač svých prarodičů. Nijak mne to neomezovalo, tak jsem to neřešila. V poslední době jsem ale začala svůj účet aktivně používat, a docela mi vadí vídat tam i jiné příspěvky než jsem sama olajkovala. Tak jsem byla o víkendu u prarodičů a odhlásila se ze svého účtu na jejich počítači. Nyní při otevření účtu google vidím v zařízeních jen můj notebook a mobil (což je v pořádku). Říkám si, když už mám svůj účet zase jen já na svých zařízeních, tak si zkusím ten účet zesynchronizovat. Kliknu na synchronizovat a co nevidím.. mobil a notebook v pohodě, jak na youtube, tak všude jinde, ALE po otevření internetu se mi na liště objeví uložené stránky, které mají takto uložené moji prarodiče na svém počítači. Ptám se proč? Však jsem se tam odhlásila a oni na mém účtu dále nejsou, a v mých zařízeních se jejich pc taky nevyskytuje. Když si tu lištu, co se mi tu objevila od nich vymažu, tak nevymažu ji i nějak na jejich pc? A co mám prosím dále dělat aby jejich pc neměl s mým nic společného? Budu moc ráda za odpovědi a promiňte že to je tak dlouhé..

Odpovědi na otázku

K synchronizaci zřejmě došlo již dříve a proto to tam je.Klidně to smaž,když jsi se u prarodičů odhlásila tak se to na jejich počítači nemůže projevit.

Děkuji moc za odpověď, snad to bude v pořádku

Mimochodem, určitě si u Google účtu aktivuj dvoufaktorové ověřování (přihlášení z nového zařízení se bude potvrzovat SMS kódem), předejdeš tak nějakému nepříjemnému překvapení v budoucnu.

Určitě též zkusím, děkuji

No,to bude opruz. Nejen z jiného zařízení,ale i z jiné IP. Pokud ihned neodpoví gůglu,tak ten účet zablokuje.