» Poradna » Web a internet

Nazov stranky

Zdravim vasAk by som si chcel vytvorit stranku a povedzme, ze by bola volna napriklad google.sk (nic ine ma nanapadlo), ale Google ako spolocnost by uz registrovana bola a mali by aj kupene napr. google.com,... tak tu stranku google.sk by som si bez obav mohol kupit, to asi ano, ked je volna, alebo nie?A ako by to bolo s logom? Mohol by som si vytvorit logo stranky Google?Ďakujem

Odpovědi na otázku

Tady je to čím dál lepší koukám

Proč to nepojmenuješ přímo ? Např. JA.INTERNET

To bol len priklad :D google. sk pochopitelne existuje tak ako to teda je? Prosim vas mohli by ste mi odpovedat na moju otazku