» Poradna » Ostatní

Navýšení hlavního jističe

Dobrý den,na čez jsem podala žádost o navýšení hlavního jističe na 25A jednofáz. Smlouva byla uzavřena poplatek zaplacen a nyní nevím co znamena toto: (Pro vlastní připojení k soustavě doložte splnění Technických podmínek připojení v souladu s uzavřenou smlouvou.) Jestli se nemýlím, znamená to ze jistic muze byt namontován a ty technické podmínky co musim doložit je revizní zpráva? Katrin

Odpovědi na otázku

A je takový problém zavolat 800 850 860? Jak z čísla vyplývá je to bezplatná linka...

Co sem. lezeš a meleš pantem, když nechceš poradit hňupe

S největší pravděpodobností se nemýlíte.

Je potřeba si zavolat firmu, která to provede. Tedy dáte jim papír se schválením navýšené změny a povolení odplombovat, oni přehodí jistitč a udělají novou revizi. Vše se musí stihnout během jednoho měsíce od schválení distribuční společností. Pokud tam bude nějaké bourání spojené s výměnou jističové skříně a přetahání kabelů, není od věci si zavolat i pár zedníků, aby to zadělali.

Díky za odpověd, než jsem uzavírala smlouvu volala jsem na linku a rikal mi pan, že to může vyměnit elektrikář s vyhlaškou 50, ten by byl akorad jeste obvolat revizaka, mě akorad zmatlo na cez online to dolozeni technickych podkladu 😉, jinak bourat se bude v kuchyni kvuli kamnum ty se daj zvlast na 20A doma,hlavni bude 25A na chodbě. Takže stači když to na chodbě elektrikař vymění nahlasi se odmplombovani,zavola technik ten vypracuje zpravu a pak tu jen zanest cezu a ty poslou technika na zaplombovani a bude hotovo. Děkuju za čas a ochotu.