» Poradna » Programy

Navigace pro skútry (vozidla s AM)

Ahoj, jelikož si plánuji pořídit vozidlo s řidičákem AM, tak na něj sháním navigaci, která by me dokázala navést tak, aby me nenaváděla na silnice kam se nesmí s něčím co jezdí jen 45 km/h. Bylo by lepší, kdyby to byla nějaká na android, ne nějaká pevná... Pokud jsem na něco důležitého zapomněl ptejte se a jinak díky všem kteří poradí! :)

Odpovědi na otázku

skutrforum.cz

Můžeš na všechny silnice, mimo dálnic a silnic pro motorová vozidla. Tak si vypni placené úseky a těch pár neplecených úseků dálnic kolem velkých měst snad poznáš, aby ses jim vyhnul ;)

tak si zadáš průjezdní bod mimo tyhle komunikace

čauves! pro případ, že by to teď ještě někdo hledal - třeba v appce Waze jde v nastavení normálně typ vozidla jako moto a vypnout dálnice a silnice pro motorová vozidla :P překvapilo mě, že google mapy nic takového neumožňují. předtím jsem občas skončil na okruhu nebo v tunelu a i když skútr rychlostně cajk, tak někteří řidiči byli fakt lahoda