» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nástroj Oprava Spuštění Systému

Potreboval bych poradit/pomoct.Po spusteni systemu mi vyskoci tabulka "Oprava Spousteni Systemu" bohuzel jen nabiha a nabiha nic nedela ani neopravuje nekolik hodin. Nejsem v tom moc znaly takze bych rad slysel neake rady popripade reseni pokud mel nekdo stejny problem diky ?!!

Odpovědi na otázku

Zkus sdělit základní info:http://forum.zive.cz/viewtopic.phpBootuje OS do nouzového režimu?Testoval jsi stav hw (boot z CD|DVD|USB|...)?

omlouvam se jak rikam nejsem zrovna zkuseny v tomhle smeru... nebootuje bohuzel ani F8 nefunguje a stav hw je v poradku .

Takže se do systému ani stavu nouze vůbec nedostanete? O jaký systém se jedná?

nene nedostanu ... windows 7 64xbit

V tom případě budete muset provést opravu pomocí instalačního média Windows 7 (na CD nebo USB) . Před instalací vyberete položku Opravit tento počítač. V tomto případě se nebráním stažení ISO souboru instalace Windows z uloz.to nebo torrentu.

Dobrý den,nechci zakládat nové forum tak e. ptění win7 64x mi vyběhlo okno oprava spuštění systému jenom to načítalo a nic nedělalo tak jsem vložil DVD win7 a dal opravit tento počítač a stále to načítá(pokusy o opravy) už 24 hod v kuse. Je to normální?píše to: Probíhá oprava chyb na disku. Tato operace může trvat přes hodinu (už 24hod)Je to normální??Díky za radu.Jirka

Jsem na tom úplně stejně.. kdyby to alespoň pustilo zpět do OS, ale ono to hledá chyby když žádné nejsou a ještě to nejde vypnout.. mi to přijde jako mini virus který vás přinutí abyste si koupil new pc i s win 8, což jsem taky udělal, ale i tak mě štve že ten notebook nemohu používat kvůli takovéto de\\\\tě