» Poradna » Notebooky

Nastavení notebooku? prohlížeč otevře jen seznam.cz

Dobrý den, prosím o radu.Mám nový notebook acer.První problém je ,že po zapnutí stašně dlouho najíždí.(aktualizace to nejsou )Nyní když zapnu internet explorer, najede pouze stránka seznam, ikdyž zadám jinou adresu.jak to prosím změním?

Odpovědi na otázku

Jsi připojená k internetu? Opravdu?

nový starý? staronový? jaký? šrotový? na šrot? nebo za šrotovný?

úplně nový , internet se připojí v pořádu..:(

a proč internet explorer je i něco jiného chrome firefox opera chce to vyzkoušet

Pokud se připojí k internetu, tak je možný přístup na více stránek. Právě teď mám na stole Acer Aspire E13 v levném provedení W8.1 with Bing. S předinstalovaným IE mám přístup všude, kam jsem chtěl. Takže chyba není v předinstalovaném sw, ale někde jinde.

Nic nepokazíš,když uděláš úplné obnovení a začneš od začátku.Když tvrdíš,,že je nový - nic nesmažeš.