Nastavení grafické karty

Ahoj, mám procesor i-6600K a grafickou kartu gtx 970 4 gb a chtěl bych se zeptat jestli se dá nastavit že hry pojedou jen přes grafickou kartu a jiné důležité procesy přes procesor. Protože když renderuji nějaké video tak procesor je využíván téměř na 100% a když chci si jít zahrát nějakou hru tak pomalu nejede přes grafickou kartu a jede také přes procesor, takže hra se seká a renderování je pomalejší. Předem děkuji za případné rady :)

Odpovědi na otázku

Troll?

Všechny aplikace využívají ve větší či menší míře procesor. Takže to co chceš, je nereálné.

Ale chci se zeptat jestli se dá nastavit, že jedna věc půjde jen přes procesor a druhá věc půjde skoro na 100% jen přes grafickou kartu

Samozřejmě že nedá.To by tam byl ten procesor jenom pro někoho s tvým myšlením.

Jestli se tu chceš urážet tak si mi vůbec nemusel radit, i když si mi vůbec neporadil.

Co to plácáš?Proč bych se tu měl urážet?

v porcesore byva integrovana graficka kartaa este byva aj dedikova asamostatnaako sa da vyobrat kedy sa ktora pouzije?https://www.youtube.com/watchhttps://www.google.sk/