» Poradna » Programy

Napadení počítače adware superfish. Jak to léčit.

Zdravím vás.Bohužel se mi nejspíš dostal do noťase adware superfish. Při otevření jakékoliv stránky v prohlížeči, tak mi Eset Nod32 hlásí, že blokuje URL adresu superfish plus i IP adresu 66.70.34. ... Bohužel mi přestávají fungovat programy. Zkoušel jsem už kde co, ale vůbec se v tom nevyznám. Takže to je spíše pokus omyl.Pokud někdo umíte poradit, budu jen rád.Díky

Odpovědi na otázku

You can remove Superfish automatically with a help of one of these programs: SpyHunter, STOPzilla, Malwarebytes Anti Malware.

SpyHunter jsem tam měl. Prohledalo, našlo několik podle něj napadených souborů, ale pokud bych to chtěl léčit, tak bych musel koupit verzi s licencí. Takže tam jsem zamrz. STOPzilla se mi nějak nerozchodila. U toho Malwarebytes Anti Malware mi to nenechá spustit.

SpyHunter umožňuje odstranění malwaru i ve zkušební verzi - ovšem po jednom ručně.Je to použitelné, ovšem trvá to déle.

co zkusit tohle:SuperFish Uninstall Instructionshttp://support.lenovo.com/us/en/product_security/su... ofiko nástroj od Lenovo

To jsem prubnul už včera a jak i dnes, tak nic nenašel.