» Poradna » Windows (a jiné OS)

NALÉHAVÉ! Po aktualizaci nefunguje klávesnice a touchpad u notebooku.

Když aktualizuji systém (povinná aktualizace) Přestane mi fungovat klávesnice a touchpad u notebooku. Nevím co s tím mám dělat, protože to píše, že po dni se to aktualizuje samo. U klávesnice to píše chybu č. 19. Prosím vás, poraďte mi co s tím. Tu aktualizaci jsem dělala dvakrát, abych se ujistila, že se třeba u té první nestala nějaká chyba. Tak jsem to vrátila Bodem Obnovy na čas před aktualizací. Ale prostě se to prý za den aktualizuje samo. To mám ten notebook za 15 tis. vyhodit?-Tak jsem to tím bodem obnovy vrátila na dnešek, když to normálně šlo a nefunguje to.

Odpovědi na otázku

Neodpovím, pouze upozorním. Žádná aktualizace nikdy nebyla a není POVINNÁ (stačí jen mít nastavený OS).

Sto rokov sa riadim Tvojim vyrokom. Okrem toho, ze stahujem len kriticke chyby (kua, taky moloch ako je Microsoft by nemal mat ziadne), tak si pockam na odozvu na Internete. Uz tu bolo x-krat, ze aktualizacia nieco posere a lepit opravu opravy, ktora neni odorucana, ale je lepsie opravu opravy odinstalovat a nainstalovat novu opravu.Kua, za takyto produkt chce MS aj peniaze ?

ja instalujem vsetky aktualizacie a problem som zatial nikdy nemal

napiš operační systém, který se nahradí Windows ..... když bude bez chyb, a nebude potřebovat ani jednu opravu, tak třeba tvůj systém nahradí widle :D

OpenBSD v defaultní instalci. Jedna chyba za XX let.PrasatkoPee

Od jakého výrobce je ten notebook a jaké má modelové označení?

TOSHIBA Satellite M50-A-110 (PSKPNE-00N01JCZ)

Zkuste nainstalovat ovladač z: http://www.toshiba.eu/innovation/download_drive...

Nainstalovala jsem driver pro touchpad pro přesně můj ntb a i tak nefunguje...

Mám stejný problém i notebook... zatím taky nevím co s tím :(

Jasné, že treba zahodiť taký lacný krám, kup si kancelársko-hráčske HW delo aspoň za 4.500€ lebo už nebude ani pod pultom v Tuzexe....

Hele NUDO, máme 3 NTB Toshiba Satellite a nejsou s něma žádný problémy. Dokonce jeden má už 8 let a je v pohodě, Teď jsem koupila užasný všemi vychvalovaný Lenovo a stojí za ho.no!!! Mám ho 2 měsíce a podruhé problém za1) zákl.deska a za 2) klávesnice nefunguje. Takže zlatá Toshiba. Jen co jim v obchodě ten krám hodím na hlavu, tak jdu opět do Toshiby.

Zdravím, mam 2 měsíce lenovo flex2 pro, win 10 vše jelo super a ted z ničeho nci totéž nejede klavesnice ani touchpad - na externí klavesnici i myši to jede. Nevím taky co stím ale lenovo už kupovat nebudu. Mám 10 let Amilo a jede v pohodě bez jediné chyby - jen nezvládá víc jak win 7 ale za 10 let denního 12hod. provozu naprosto bez chyb. Sám bych bral radu jak závadu na lenovu odstranit ale asi to vyřeším že to zanesu prodejně zpět a omlátím jim to o hlavu.

Windows Update mimo jiné nabízí i aktualizace ovladačů, které by se neměly aktualizovat právě přes Windows Update.

Microsoft vyraba (necha si vyrabat) aj nejaky ten HW. Ale ide asi tak o mys a klabosnicu,Na Update ovladacov su LEN vyrobcovia daneho hardveru.

Např. mi Windows Update neustále nabízí grafický ovladač od Intelu, ale po jeho instalaci se můj notebook chová opravdu zvláštně . Tak jsem tyto aktualizace skryl a dále je neřeším :) .

Az sudruhovia z Redmondu kupia Intel (Boh ochranuj kralovnu), tak mozno, alebo sotva.Inak nie, na vecne casy (alebo ako sa to pisalo?).

Jo, vyhoď misku, protože v ní bylo zkažené jídlo , asi takový význam má tvůj stesk, jestli máš ten notebook vyhodit. Ne, kvůli poškozenému systému není třeba notebook vyhazovat, ani když je totálně dorýpaný aktualizacemi. Stačí přeinstalovat systém.

V počítačích se vůbec nevyznám, takže nevím, jestli bych něco takového dokázala.

A když se ti pokazí pračka, televize a jiné spotřebiče (ono i NTB je spotřebič) - tak postupuješ jak? To se všechno snažíš opravit sama? Na co jsou servisy, kamarádi a lidé kteří tomu rozumí a ví co mají dělat????

Znovu jsem zkoušela nainstalovat ten driver a píše to přesně tohle:Byl nalezen ovladač zařízení, ale při jeho instalaci došlo k chybě.Toto zařízení nelze spustit. (Kód 10)

Slečna, rozhodené siete tvojho dotazu po veškerých poradniach ti nestačia?Vykonaj:Musíš odchytiť konkrétnu a problémovú záplatu (KBXXXXX), ktorú daj manuálne skryť, aby sa viac do systému nesťahovala a neinštalovala. Máš pokoj a vyriešené. Navštív odborníka, ktorý ti nainštaluje manuálne správny ovladač, alebo zakáže (skryje) sťahovať konkrétnu záplatu.

Psala jsem do dvou, protože mi nikdo neodpovídal. Vrátím to na nějakého 20.5, když vše fungovalo a nebudu to aktualizovat,. Snad to tedy pomůže. Děkuji za rady..

Ahoj,mám stejný problém na Toshiba M50 , jak to dopadlo po vrácení bodu obnovi ?

To, Mařenko, možná pomůže, ale NENÍ to řešení, protože se neodhalila pravá příčina. Ale obdoba s očkováním je zcela nasnadě. I ono je INFEKCÍ, je to jasné?

Musím ti dať PLUS madam Múdra, mať na diaľku takýto odhad, klobúk dole.Urob si tiež selfíčko: http://mobilmania.azet.sk/clanok/105037/ruska-si-pr...

Nikdo? Já výše psal že v aktualizacích musíš skrýt všechny ovladače a ponechat pouze aktualizace systému :) .

a měl by někdo z vás odkaz na starší ovladače pro touchpad a klávesnici ?díky

tento problem som teraz riesil, navod ako to vyriesit je spomenuty tu dole:http://www.tomsguide.com/forum/64083-35-toshiba-sa... vela stastia a microsoftu smrt

Pravděpodobně jsem na to přišel, ale něco asi objetujete :/Dal jsem ČÁSTEČNÉ obnovení Pc...nějaké programy..asi ztratíte ale už s erotickou načítá a bliká mi CAPS LOCK a NUM LOCK.. což předtím ne ;), ale v PC nebúde vše co předtím :)

* ne erotickou, ale skoro ( automatická oprava)

Ahoj.Včera jsem aktualizoval win 10 verze 1803 a v ovladačích jsem přiše o Bluetooth a taktéž mi nešla klávesnice.Vůbec nešlo psát.Chyba se nestala,protože i já tu aktualizaci stáhnul dvakrát a furt to nešlo.Tak jsem koukl na ovladče a aktualizoval je,ale byli nejnovější.Tak sem to udělal jako ty přes bod obnovy a nechal sem verzi 1709.Mám herní noťas za 50.000,ale vyhazovat ho nebudu.Nech to tak,jak si to udělala a vypni aktualizace,aby se to furt neinstaovalo.A to Microsoft doladí tak to stáhnem.Hledal jsem i ovladače v ASUSU,ale tam žádné nové na tu jarní aktualizaci nejsou.Tak musíme počkat,až to poladěj.Aktualizace vypneš přes prohledat windows to je ta lupa vlevo dole a do řádku napíšeš:msconf.Objevý se konfigurace systému a nahoře vybereš služby a pak najdeš windows update,které je zaškrtnuté,tak na něj klikni aby bylo prázdné a je to.Aktualizace už nepůjdou a když budeš chtít zkusit aktualizace,tak ti budou hlásit chybu.A stejným způsobem je zase aktivuješ přes msconf.

Dnes jsem známé řešil na notebooku nefunkční klávesnici po aktualizaci WIN10 a úspěšně vyřešil ☺️Win 10 si po aktualizaci nainstaloval nějaký nesmysl.Postup: ve správci úloh najděte klávesnici a ve vlastnostech v záložce ovladač dejte položku "vrátit změny ovladače" a mělo by zase fungovat.Snad to pomůže.