Náhrada za myš Logitech RX1500 do 1000 Kč

Hezký podvečer,chtěl bych poprosit o radu, zda někdo nemáte zkušenost s výběrem levné laserové myši bez gayming pikačovin. Zkrátka a dobře středně velkou a přesnou myš s laserovým snímačem, protože mám dva monitory a přejet skoro 4000 pixelů na šířku musím být schopný udělat ladným pohybem a ne si u toho vykloubit zápěstí. Pokud by vážila hodně, jsem ochotný podstoupit propadnutí záruky tím, že ji rozmontuji a odstraním závaží.Pomalu mi po deseti letech začíná dosluhovat Logitech RX1500 na běžné opotřebení - ošoupaný spodek (teflony ještě má), měkčené plasty dávno opadaly, guma v kolečku se drolí, hůře klouže, kurzor občas přeskakuje, mikrospínače jsem jednou měnil atd. Je jen otázkou času, kdy se odebere za velkým Manitouem do křemíkového nebe. Kdysi jsem dal za RX1500 necelých 500 Kč. Když se dívám do různých obchodů a proklikávám parametry, tak nejsem schopný nic rozumného najít.Shrnu to:- středně velké rozměry a nižší hmotnost- přesný laserový snímač a velké dpi- kolečko s pomalým a rychlým režimem (RX 1500 má jakýsi hyper-fast scrolling - stačí ho zmáčknout a mechanicky se přepne režim)- posun kolečkem nakláněním doleva a dorava- fungování na dýze, případně koupím nějakou podložku okolo 500 Kč- cena do 1000 Kč (s podložkou do 1500 Kč)Ideální stav by samozřejmě byl, kdyby se někde dal sehnat Logitech RX1500, za ten bych litr klidně dal.

Odpovědi na otázku

Pro ty, co netuší, jak vypadá Logitech RX1500, tak je to tahle myš:http://www.logitech.com/images/pdf/roem/RX1500-Da...