» Poradna » Web a internet

Náhlé zvětšení horní lišty v prohlížeči Google Chrome

Dobrý den, potřeboval bych poradit s jednou věcí která se mi stala včera večer, chtěl jsem se jít najíst a tak jsem zavřel všechny záložky v google chromu a dal jsem notebook do úsporného režimu ale když jsem se vrátil a otevřel prohlížeč celá horní lišta včetně oken byly viditelně větší. zkoušel sem reinstall hledal jsem nápovědy a bohužel marně.Proto bych vás chtěl poprosit asi náhodou nevíte co s tím tak asi by jste byli tak hodní a poradili mi, budu rád za každou radu.

Odpovědi na otázku

podle tohoto odkazu a komentářů pod nímhttps://googlechromereleases.blogspot.cz/2016/10/stable-channel-up... se zdá, že je to vlastnost. Asi si stěžovali, že na displejích s vysokým rozlišením je vše malé, tak upravili škálování. Taky jsem si toho všiml, a říkal si co to má být, ale co už.

muzete vlozit navod cesky? me se to ale naopak zmensilo

Dobrý den, mám stejný problém a bohužél jsem na řešením zatím nepřišel. Pokud by někdo měl nějaký tip budu vděčny.

Řešení je návrat na předchozí verzi a zákaz autom. aktualizace.

A časem si užít breberky v počítači které prolezou dávno opravenými exploity. Jojo, to je panečku rada :)

Taky mi přesně to samé dnes po restartu udělalo a pěkně mě to štvě. Opravdu se s tím nedá nic udělat?