» Poradna » Web a internet

Nahlášení videa na youtube

Zdravím. Lze nějak nahlásit video porušující autorská práva i když se to netýká mé strany? Pod videem mohu nahlásit video z důvodu autorských práv pouze v případě, že se jedná o moje dílo, ale když se o mé dílo nejedná, jak tedy postupovat?

Odpovědi na otázku

Bonzáku,žilo by se ti snad lépe,kdyby jsi někoho prásknul?🤔

V prvé řadě si přečti něco málo o dění kolem YT, pak si přečti víc a neuč se výt na měsíc, stejně s ním nehneš.

Zeptej se svého vůdce, ten s tím má zkušenosti

To z toho máš prachy, že udáváš lidi? Z milosrdenství a upřímné snahy ochrany autora to asi nebude což?

Naser si..

A máš k tomu nějaký rozumný důvod?

Když se to netýká vás, pak z principu nejste schopný prokázat, že došlo k porušení práv (uploader může mít smlouvu s autorem atd) a proto to nahlásit nemůžete (tedy, můžete ale vystavujete se postihu protože porušujete podmínky služby).Jediná možnost je kontaktovat skutečného autora či vlastníka práv a ten se musí o nahlášení postarat sám.

Co Čech, to zloděj, lhář, bonzák, podvodník, kripl a ochlasta

Onkundapak jsi se dostal na poradnu ty ?

Mluvíš o sobě a svých spoluvězních?

Super, účel téma splnilo. Jen mi chybí popcorn. :D

Takže nahlášeno pro debilitu tazazele. Nemá ani na popcorn a myslí si, že je vtipný :)

Už se bojím. Co dostanu, IP ban? Na takový web jako tento, co si hraje na profíky? To mě fakt trápit nebude.Nemluvě o tom, že se mi IP mění, takže pravděpodobně se zabanují i další lidé.

Co vám to dá, někoho nahlašovat? Jste snad práskač??

Nejsem, jen jsem se nudil.

Kontaktovat autora (nebo majitele práv) ať si to nahlásí. Jiný způsob není. Protože já si klidně mohu zakoupit například hudbu (včetně práv na vysílání) a dát to na youtube. A exaktně TOBĚ o tom nemusím říct ani prd, tak je logické že o tom víš kulový, ale o žádné porušování se nejedná.

Nahlaš to majiteli práv. Třeba taková ČPÚ posílá na uloz.to a hromadu dalších serverů desetitisíce odkazů jen v jednom ohlašovacím mailu na ten server, normálně tam tvůj link připojí a za chvílu je to smáznutý.Schvlálně si to vyzkoušej, opravdu to funguje Třeba na něčem, s číms nebyls po stránce kvality ripu spokojený . Jen si ale ověř, že opravdu píšeš majiteli nebo zástupci majitele autorských práv.