» Poradna » Web a internet

Nabourání na FB

Zdravím. Věc se má takhle.Byl jsem obviněn z toho, že jsem někomu lezl na Facebook a vydíral danou osobu, jejíž účet patřil. Vím, kdo to byl, jenže je problém, že tomu člověku příliš důvěřuje.Potřebuji nějak dokázat, že jsem to nebyl já, ale ten druhý. Kvůli tomuto nedorozumění se mi rozpadl pěkný vztah. Musí prostě nějak dokázat svojí nevinu.Předem děkuji za rady

Odpovědi na otázku

dík za info. Jestli si to nebyl ty, tak proti tobě žádný důkay nejsou ne ? Nebo co chceš slyšet ?

Zkus prosimtě použít mozek... Jak bys asi mohl dokázat, žes něco neudělal? Dokazovat musí protistrana, žes něco udělal. A pokud ti nevěří, tak to rozhodně pěkný vztah nebyl. Tady to nemá smysl řešit, obrať se na vztahovou poradnu.

Obycajne sa v tejto poradne pise " IT-poradna" a dotaz je mimo.Neviem preco Ti verim, ale tento problem TU nevyriesis.

Napiš to Sally, třeba ti poradí. Za mně doporučuji zrušit fejsbuky a začít se spolu bavit normálně.