» Poradna » Ostatní

Nabídka služeb - je to nezákonné ?

Dobrý den,chci se zeptat, zda nabídka mých služeb v oboru IT pro příspěvkové organizace či obecní úřady podléhá nějakému zákonu o službách či tak něco podobného. Mé webovky sice najdou na firmy.cz, ale jde mi o to, zda odesláním mé nabídky na "obecňák" neporuším nějakou vyhlášku či zákon.Díky za Vaše odpovědi.Johny

Odpovědi na otázku

Odeslání emailu s nabídkou může být chápáno jako zakázaná nevyžádaná reklama.

Díky. Tato odpověď mi stačí.

Obojí mají právníky, takže dotaz lépe směřovat tam

problém s nevyžádaným e-mailem vyřešíš nejlépe domluvením osobní schůzky se starostou/kou.... věř mi, osobní kontakt nic nenahradí, mail zahoděj, po telefonu s tebou vyjebou :P Domluv se na 15minutové informativní schůzce, připrav si pro starostu kopii všech podkladů a nech mu to tam... vrchní papír by měl stručně shrnovat co nabízíš, za jakou cenu, veškeré možné způsoby kontaktu na tebe, další papíry nechť jsou podrobné informace, ukázky z realizací, reference apod.