» Poradna » Windows (a jiné OS)

Na Windows XP Pro SP3 nejde nainstalovat žádná verze Skype

Mám Windows XP Pro SP3 prohlížeč Google.cz Antivir Avast,download 25 Mbps,upload 10 Mbps. Do Února 2017 jsem měl Skype verzi 6.18.106 šla bez sebemenších problémů.Před 14 dny jsem se chtěl přihlásit...vyskočila přihlašovací tabulka...byl jste ze Skype odhlášen,používáte zastaralou verzi Skype stáhněte si novější verzi.Tak jsem Skype Uninstallerem odinstaloval! zbytky Skype...smazal také v regedit,restartoval PC a instaloval novější verzi Skype (všechny verze vyzkoušené,až po nejnovější celkem 68 verzí Skype) Některé verze se přihlašovaly...po chvíli tabulka Skype se nelze přihlásit! zkuste to za chvíli znovu,zkusil jsem to a Opět Skype se nepřihlásil,a některé verze Skype,nešly vůbec otevřít (po každé instalaci jiné verze Skype,jsem vždy vše důkladně odinstaloval včetně zbytků v regedit a pokaždé restart PC. Může mě některý z vás odborníků,napsat kterou verzi Skype do Windows XP SP3 nainstalovat...jako funkční,a kde jsem třeba při instalaci Skype dělal-udělal nějakou chybu!!!Zda mě ve Windows XP třebas...ještě něco nechybí,pro funkčnost Skype. předem vám všem děkuji za odpovědi,pokud někdo chce může mě napsat třebas na Email: trabifurt@seznam.cz

Odpovědi na otázku

Starý systém - běží jen staré verze Skypu na který se nedá přihlásit. Možné řešení: https://web.skype.com. Další možností je nový systém Windows, ale to pravděpodobně bude znamenat i investice do pc. Třetí je vyzkoušet nějaký Linux - záleží co na pc děláš.

Na mail ti nikdo psát nebude. Tady máš další podobný případ. Na Windows XP Pro SP3 JDE nainstalovat Skype. Viz např. poslední příspěvek 'arco-cz | 27. 03. 2017 20:50 | Microsoft Windows XP Firefox 45.0Poslední verze Skype 7.33.0.105 na Windows XP Pro SP3 normálně běží a funguje bez sebemenších problémů.'http://www.zive.cz/poradna/nefunkcni-skype--...

Tak jsem zkusil na Windows XP Pro SP3 instalovat Skype verzi 7.33.0.105 jak píšete... Po stažení Skype do PC a otevření,vyleze tabulka: Skype.exe - Chyba aplikace ((Správná inicializace aplikace (0xc000001d) se nezdařila. Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit.) Zkusil jsem jiné verze Skype...některé nejdou vůbec otevřít!!! a některé verze Skype po zadání jména a hesla,se Skype přihlašuje...po chvíli přihlašování...Skype nelze připojit,zkuste to později,zkoušel jsem to X krát pořád to samé. Takže který odborník,mě poradí kde a v čem je chyba? všem děkuji za odpovědi

Pokud Ti nejde nainstalovat poslední verze Skype, máš chybu někde jinde, nabořený Windowsy, chyba pamětí, atd. Tento týden jsem ho instaloval asi na 15 strojů s WinXP Pro SP3, kde starší verze přestaly jít přihlašovat z důvodu omezení na straně MS, nové verze na všech běží a fungují, s instalací nikde nebyl problém.

Možná že jeho procesor neumí nějaké instrukce, které Skype nově používá. Už jsem se s tím setkal. Zda to bylo SSE2 či jiná už nevím, ale rozhodně vím, že šlo na té stanici šlo používat pouze starý Skype.

Bingo. Starý CPU jako Athlon XP a pod SSE2 nemá a tak nefungují poslední verze Chrome, Firefox a ... Skype. ☺

pak to holt leda zkusit z linuxu - tam pojede nejnovější Skype i když co jsem slyšel, tak aktuální beta snad běží na něčem jako na Chromiu...

Niekedy je to celkom triviálna chyba..... pokiaľ sa skúša prihlásiť, ale neprihlási sa - pozri sa do nastavení firewallu, či je Skype povolené.... Nedávno som niečo podobné riešil u známeho ..... síce nie XP-čká, ale sedmičky.... prihlasovanie zakaždým zlyhalo, až som zistil, že to blokoval firewall - dal som to medzi povolené programy a odrazu všetko fungovalo.....

Tak tedˇmám podobný problém se Skype na winXPpo delší době nutně potřebuji kvůli práci skype,chce to po mě nainstalovat nějaký plugin, ale ten prostě na XP nejde.Jak to mám vyřešit?