» Poradna » Windows (a jiné OS)

Na Surface Pro 4 nevyskakuje na obrazovku klávesnice

Zdravím, mám Surface Pro 4 na Windows 10. Mám problém s vyskakováním klávesnice. Když třeba najedu do adresního řádku, kliknu do něj, dříve vždy vyskočila klávesnice na displej, teď to ale nedělá. Musím kliknout vpravo dole mezi ikonky a zapnout ji manuálně.Nevíte kde by mohl být prosím problém?

Odpovědi na otázku

Windows 10

A dělá to s připojenou hw klávesnicí nebo bez ní ?rozhodně by bylo dobré se obrátit na podporu Microsoftu, Win i tablet je od nich a normální výrobce ti takovou radu vysype z rukávu na infolince.. (v zemi kde je tablet pořízený oficiálním distribučním kanálem... )

HW klávesnici k tomu ani nemám a nikdy k tomu připojená nebyla. Díky za radu

nastaveni, system,rezim tabletu. Tam to mas asi vypnute