» Poradna » Počítačové sítě

Na sekci Mozilla – Firefox - Novinky.cz - nejde spustit žádné video.

Na sekci Mozilla – Firefox - Novinky.cz - nejde spustit žádné video.Pánové, já Vás zdravím a prosím o radu. Když otevřu: Mozilla – Firefox - Novinky.cz, tak na této stránce, nebo sekci, nevím, jak bych to správně definoval, nejde otevřít a přehrát žádné video, co tam je zakomponované. Obrázky otevřít jdou. Když otevřu – další sekci: Super.cz, tak na této stránce, nebo sekci, jdou videa normálně spustit a přehrát.Pánové prosím, poradili by jste mi prosím, co mám udělat, aby mi ta videa šla přehrát i z té sekce: Mozilla – Firefox - Novinky.cz. Verze Mozilly je „Firefox Setup 3.6.16cz“, sytém Windows XP. Děkuji Vám, pány z Poradny zdraví Mirek.

Odpovědi na otázku

Vypnout adbllock?

Adbllock? - prosím, kde se to vypíná? Děkuji, Mirek.

Vyčistil jsem System Volume Information a jde to. Jestli to je tím, ví jen Pánbůh. Hlavně, že to jde, ale díky za Vaší snahu poradit. Zdraví Mirek