» Poradna » Mobily

Na mob.telefonu lg nexus x5 H791 nejde zapnout wifi,po chvilce se vypne.

na mob.telefonu LG nexus x5 H791 po spuštění wifi,se wifi sama vypne.

Odpovědi na otázku

Sice se na nic neptáš, jen to oznamuješ a pozdravit, když někam přijdeš, tě rodiče taky nenaučili, ale odpovím. Tohle je většinou hardwarová závada WiFi/BT moduli a nejde to opravit.

tady bych ještě zkusil přeinstalovat telefon z čistý romky (kdoví co s tím kdo dělal) a pokud to nepůjde ani pak tak je to jasný..

Zkusit opravu systému https://lg-support-tool.en.lo4d.com