» Poradna » Web a internet

Na mém tabletu 3Q RC9716B mi nejde obchod play

Dobrý den! Na mém tabletu 3Q RC9716B mi nejde obchod play je nainstalovani ale na pozadi nejde videt a nechce se pustit pise ze neni podporovan asi je tam neco blokleho nebo co.Nevite co stim kupovala jsem ho dnes dceri a ta je nestastna z toho a ani youtube nelze stahnout.Dekuji za odpoved .

Odpovědi na otázku

Zkus ho dát do továrního nastavení a pak se připoj na net. V tom továrním nastavení bude tato aplikace v základní verzi pro daný android a po připojení se ti přepíše novější verzí a když se přhlásíš do googlu, pak ti půjdou i nainstalovat další aplikace.

Tak bohuzel je to porad stejny dala jsem to dvakrat do tovarniho nastaveni a proste nejde .

A napadla Vás třeba reklamace, když to po obnově do továrního nastavení nejede?

A proč to řešíš? Máš ho nový, tak ho vrat prodejci. Psal jsem ti, že tam nejspíš úplně chybí podpora pro google aplikace. To tam doma nedodáš.

Škoda, pak nezbude, než reklamovat. Chyba je v zařízení - to neopravíš sama.

Obrať se na prodejce. Vypadá to, že tam úplně chybí systémové google aplikace, bez kterých Play ani jiné věci od Google nebudou fungovat.

Tablet vrátit a koupit něco moderního. Jednak chybí Google Play Services,tak Android 4.0 už podporovaný stejně není.To už radši něco jako tohlehttps://www.alza.cz/samsung-galaxy-tab-a-7-0-...