» Poradna » Mobily

Myson SIM Edit Tool, zkušenos?

Má někdo zkušenost jak zazálohovat SIM kartu pomoci tohoto programu "Myson SIM Edit Tool" a obsah přehrát na novou prázdnou SIM karu? Tento program byl dodán s "Unibos čtečka karet 70-in-1, SIM " Předem děkuji za typ, kde bych se dozvěděl, jak s tímto programem zacházet.

Odpovědi na otázku

Prosím o nějaký program SIM Edit, který dovede zálohovat SIM kartu, která je v čtečce připojené před USB. Moc děkuji...

Tady jsem našel tento dotaz, že existuje čtečka na SIM karty a rád bych se dozvěděl nějaké podrobnosti.Mám mobil Samsung GT-S5611 na který jsem zvyklý a rád bych si zazalohoval SIM kartu do PC. Program "Samsung Kies" pro spojení mobilu s PC tento jediný typ nezná, zná GT-S5510, ale na ten připojení nejde. Při připojení mobilu USB kabelem, mě ho PC najde, ale SIM s kontakty tam nikde neni, je tam jen pamět telefonu a karta.Prosím o radu, jak SIM kartu překopírovat do PC. Děkuji