» Poradna » Notebooky

Myš

Zdravím,Mám menší problém s myší. Přestala mi z ničeho nic fungovat i když předtím v pořádku jela.Od začátku: Pořídila jsem si notebook a pak nějakou lacinou myš. Všechno v pořádku jelo, i ta myš fungovala. Pak jsem ji jednou nechtěně vytáhla z portu. Když jsem ji zapojila tak nic..Blikla a to je vše. Zkoušela jsem jiné myši a nic. Na druhém notebooku fungují všechny myši co jsem zkoušela na svém. Pak jsem se tedy šťárala ve správci atd. a došla jsem k obnovení systému na den 17.8.2016. Myš mi pak začala fungovat. Jenže dnes jsem musela notebook restartovat a po restartování myš zase nefunguje. A obnovení systému na 17.8. už mi nejde. Jen na 22.8, ale to mi myš pak stejně pořád nejede.Notebook: Hp, Windows 8.Myš: Delux M375Je možné někde najít nějaký ovladač nebo tak? Zkoušela jsem aktualizovat ovladače, ale vždy mi to pak napíše chyba kód 10.Děkuji předem...Nevyznám se v tom tak si prosím urážlivé komenty strčte někam.

Odpovědi na otázku

Zkus jiný USB port.Jinak přeinstaluj ovladače na USB.

Hele myš, odeber ovladače USB a restartuj stroj A pokud to nezabere tak to je na reinstall.