Myš funguje pouze s jednou polohou kolečka

Dobrý den,mám dost specifický problém, a to ten, že moje externí usb myš funguje pouze s jednou polohou kolečka. A to myslím vážně. Pokud je kolečko v jediné specifické poloze, pak myš (někdy) funguje. Jinak sice svítí (a pokud ji nechám chvíli bez pohybu, tak pohasne a zase se rozsvítí při dalším pohybu), ale můj NTB na to nějak nereaguje. Někdy myš ani při správné poloze kolečka fungovat nezačne, přestože systém zahraje takovou tu melodii, že bylo něco připojeno přes USB. Občas také napíše USB zařízení nebylo rozpoznáno. Ještě před týdnem myš fungovala normálně. Může to být softwarová chyba, nebo ji mám jít reklamovat?

Odpovědi na otázku

Skus v inom PC. Resp. skus nabootovat live linux a porovnaj vysledok.Podla mna je vadna mys - RMA.Pokial to je nejaky base model, tak recyklovat a kupit novu. Nestoji to za to riesit reklamaciu pri tovare za 5 eur.

zkus s ní praštit , u mě to minule pomohlo , taky se sama vypla tak jsem s ní bez citu klepl o stůl a fungovala dokud se nezlomil kabel u USB jinak byla dobrá a nemělo cenu řešit kabel u myši za stovku

To je velmi...hmmm...radikální řešení

nooo je