Může můj počítač využít nvidia GTX 750 TI?

Chtěl bych upgradovat na GTX 750 ti ale nevím jestli je moje PC s ní kompatibilní.link na můj počítač: http://h20564.www2.hp.com/hpsc/doc/public/display

Odpovědi na otázku

Já myslím že napohodu

Prechádzaš z GTX 550? Ak áno, má to zmysel? Dúfam, že HP nemá whitelist na karty

Pokud to není workstation tak tam whitelist nebude. A 750Ti se od vypuštění GTX 950 nevyplatí.

Otázka je jestli GTX 950 bude v tom počítačí fungovat.

Jsi srandista...i7...i když z roku 2011 je stále výkonné CPU, škoda, že sis nezvýšil RAMku na 16. Do tvé sestavy bych dal klidně 970. Záleží kolik chceš investovat. Srágoru jako 750ti bych chápal u i3, samozřejmě je i tak výkonnější než 550ti. U grafik jde výkon rychleji dopředu než u CPU.

Jen jsem nevyčetl..co za 460W zdroj to má. Jestli chceš co nejvíce ušetřit... tak tam dej bazarovou 660ti. To je takové minimum na rozumné hraní.

O zdroj bych se nebal, HP vylozene smejdy nedava. Tipuju neco, co by mohlo splnovat i gold specifikace.