» Poradna » Ostatní

Může mi to někdo vysvětlit ?

Provozuji 8 privátních serverů na shakes a fidget a jeden na tinyisland vydělávám jen přes adsense reklamu (8000-10000 Kč denně) na houbách nevydělávam, ale teď mi jeden z privátních serverů na sf zrušili, a můj dotaz je jak to můžou jen tak zrušit? To shodí hacker? Nebo jak mi můžou ten server zrušit? Vím je to trošku divná otázka, jinak ten server sem měl 1,5 roku a až teď mi ten jeden zrušili. Jinak ten server co zrušili vynášel asi nejmíň (500 Kč denně) tak mě to neštve ale zajímá mě jak ho vlastně "zničí"

Odpovědi na otázku

Je nelegální provozovat privátní server takže můžeš dostat tučnou pokutu, ale 10k denně je docela balík takže tu pokutu za rok a půl z toho zaplatíš když to dělá něco okolo 8 milionů a pokutu za práva Dostanes max 5 mega.

Pěkně popořádku: 1. Firma co chce shodit ten privát zavolá na státní ambasádu2. Ambasáda zapne administrativní nástroje a privát smaže.

Zajdi na kriminálku a tam už ti to zcela jistě vysvětlí.Máš zaplacený daně?