» Poradna » Web a internet

Musím zadať znaky z CAPTCHA

Keď niečo zadám do googlu objaví sa obdlžnika a musím tam zadať písmená /CAPTCHA/. A je tam tento nápisNeobvyklá návštevnosť z vašej počítačovej sieteAk sa zdá, že počítač alebo telefón z vašej siete pravdepodobne odosiela automatickú návštevnosť do služieb Google, môže sa zobraziť nasledujúca správa: Naše systémy rozpoznali neobvyklú návštevnosť z vašej počítačovej siete.Čo považuje Google za automatickú návštevnosťOdosielanie hľadaných výrazov pomocou robota, počítačového programu, automatickej služby alebo techniky search scraping;používanie softvéru, ktorý do systému Google odosiela hľadané výrazy s cieľom zistiť pozíciu určitých webov alebo stránok v službe Google.Je to spôsobené malwareom?

Odpovědi na otázku

Už je to v poriadku. Prestalo to.

Tak a je to tu zase.

Najskôr máte v PC malvér, asi už viete čo musíte urobiť.

Nemusi, staci ak ma providera co ma pod jednou IP cele mesta. Kym som mal pripojenie cez wifi tak nam toto robili na mailovych klientoch. Jednoducho ich zablokovali s tym ze z tejto IP odchadza az podozrive mnozstvo mailov. Technik co sa staral o siet musel volat do tej spolocnosti a vysvetlovat im o aku siet sa jedna a od vtedy bol pokoj.Toto moze byt podobny problem.