MSI edice ARMOR vs GAMING X

Zdravím mátě někdo už s chladičem ARMOR zkušenosti??? je tichý a učinný stejně jako v edici GAMIMG X ??

Odpovědi na otázku

Gaming má silnější napájení a i ten chladič je lepší. Každopádně na běžný provoz Armor bohatě stačí. Gaming má hlavně vyšší OC potenciál.

Ne, proto ten rozdil cen.

Armor je vpodsatě stejný design větráků jako byl na předchozích generacích. Ale to nemění nic na tom že to je pořád dobrý chladič.

No tam na chci koupit grafiku hlavne na hlučnost OC nějak k nepreferuju... Ty dva až tři snimky mi trn z paty nevytahnou.... Libi se mi ze to sviti u gaming x ale zase cenna je dost nahoře... Jestli je to stejně tiche a je rozdil v rx470 Armor a Rx470 Gaming x pouze design... Tak mně to nutí zvažovat.... A taky přemýšlím jestli 4GB nebo 8GB

Nejsou to 2-3 snímky,, až jednou budeš na kartě potřebovat výkon, tak MSI gaming prostě ten potenciál na OC má,,já jsem na GTX 970,,, MSI gaming,,teď se hodí OC,, než půjdu do 1080core clock +190memory clock +480teploty 68-74 C...takže jestli máš prachy navíc Gaming je lepší volba,,, ve hrách je to dost znát blbých pár % ale tam kde karta nedotáhla do ultra teď to dotáhne bez problému,btw když už chceš RX 480 šel bych do 8GB není tam moc velký cenový rozdíl,,, Nvidii nechceš proč ? v DX11 je lepší 1060,, a než vyjdou plnohodnotné DX12 hry tak už bude i 1060 i 480 na vyhození ...

Já bych si kartu od Nvidie taky nekoupil,jednak nechci aby se mnou vyjebávali a navíc přemýšlím o Freesync monitoru.

Taky bych vzal v uvahu, ze RX 470/480 v provedeni Gaming X (v pripade AMD se tech asi 400kc priplatit oproti Armoru vyplati - hlavne hluk je jinde) je oproti stejne GTX 1060 vyrazne levnejsi.ps. Taky planuju upgrade grafiky a vemu AMD, duvody jsem vypsal tady v http://www.zive.cz/poradna/herni-pc-i5-7500-... "18. 03. 2017 21:59", jen cekam na refresh (pravdepodobne jen vyssi takty a vyladenejsi spotreba).

U RX 470 je rozdíl v ceně mezi Armorem a Gamangem minimální. Já bych se ale na RX 470 vykašlal a vzal rovnou RX 480:https://www.czc.cz/msi-radeon-rx-480-gaming-...

Tak rx470 jsem chtel hlavne kvulitomu ze nq rx480 nema moc daleko a netopi tak.... Takze porad zvazuju... Dival jsem se na Youtobe kde testuji i5 7400 a rx470 vs 480 a rozdik tam byl cca 15 procent... Ale byli to twk ze prumernych 50 vs 60 fps takze taky nic extra.. No a na nvidia 1070 nemam.. To si myslim ze je idealni kup ale jsem toho nazoru ze horsi uz brat od amd

Jinak budu hrwt hodne doom a quake chsoions online takze amd pro mne jasna volba.... Chci to hrat pokud mozno závodně...

No kdyz uz bych bral rx480 tak spis tu 8GB verzi... Myslim ze u te uz se to oplatí...