» Poradna » Windows (a jiné OS)

Msconfig

Přenastavil jsem na svém počítači msconfig pak jsem ho vypnul. Potom jsem zkusil ho znova zapnout ale monitor je cerny a nahoře jsou takové modré tečky. Jak to mám opravit.Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Chyba popis. Aky OS, hardver? co presne si steluval? Fotka obrazovky s tymi teckami...

Na čom fičíš, dobrý matroš. msconfig.exe si vypol klasicky, "vypínačom hneď vedľa klávesnice na stene" alebo si nebodaj odfajkol políčko "PCI Lock" v Boot Advanced options?Dobrá práca.

boot v nouzovém režimu, raději bez sítěvrátit provedené změny nebo obnova OSkdo s čím zachází, ...