» Poradna » Programy

MS Office OneDrive přihlášení

Ahoj, Používám MS Office 365 Business a používám i OneDrive. OneDrive mám vlastní a Office mám od táty. Doteď vše fungovalo, ale najednou na OneDrive ukládat nemohu a pořád to po mně chce přihlášení. Nevíte, jestli s tím nemá Microsoft problémy? Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Pravdepodobne ide o výpadok sluzby. Ani ja sa nedokážem prihlásiť.

Super :) Díky za ujištění

Nefakčí ani mail.

Díky za ujištění :)

jo, nefunguje jim to. a uz 3 dny mam problem s uctem na iPhonu, neustale dokola to po me chtelo heslo, i kdyz to nejak fungovalo, ted uz to nejde vubec.

a cely dnesek blbnul i web a i na skolnim emailu, ktery na Outlooku jede.

A nevíte, co s tím je?

Jo dneska k večeru mi to hodilo chybu na mobilu že je špatný heslo (v aplikaci) tak jsem měl trochu infarkt, ale když se nepodařilo přihlásit ani na druhej účet tak už jsem tušil že je asi problém jinde. Tak dobrý, nejsem sám :D

Hele taky jsem měl infarkt :D Začalo mi to blbnout po aktualizaci

uz to bezi

Paráda :)