» Poradna » Web a internet

MS Edge - oblíbené položky

Dobrý den, chci se zeptat, zda nějak jde odstranit oblíbené položky nebo stránky k přečtení ve webovému prohlížeči Microsoft Edge na mobilu se systémem Windows 10 Mobile. Děkuji za jakoukoliv odpověď.

Odpovědi na otázku

Jak jde odstranit oblíbené položky nebo stránky k přečtení ve webovém prohlížeči Microsoft Edge na mobilu se systémem Windows 10 Mobile

Jak jde odstranit oblibene polozky ve webovem prohlizeci Microsoft Edge na mobilu se systemem Windows 10 Mobile