» Poradna » Mobily

Mrznutie-Lenovo

Chcel by som sa opytat ci ma niekto podobny problem a ako ho riesit. Ked zapnem na svojom mobile aplikacie ako youtube,facebook ci snapchat obrazovka po chvili zamrzne-nereaguje a v spodnej casti sa objavi napis " EXIT..." Tento napis zmizne a obrazovka funguje az ked sa strednym tlacitkom vratim na hlavnu obrazovku. Ked som na youtube cez chrome,podobny problem sa neopakuje avsak je to dost otravne a na vacsine aplikacii. Pripadne mozem odoslat screenshot na mail.Za rady dakujem.

Odpovědi na otázku

toto zagugluj anglicky

Ale čo zadat do googlu? Už som skusal aj lenovo podporu kde mi poradili aktualizovať. To zabralo ale len na chvíľu a problem je tu zas..