» Poradna » Notebooky

Možnost přenesení Pinnacle Studia 14 do nového notebooku

Od r.2010 vlastním Pinnacle Studio 14, které používáma jsem s ním spokojen. Nyní budu kupovat nový note book. Lze původní Pinncle Studio 14 nainstalovat do nového note booku.

Odpovědi na otázku

ano, lze.

Pinnacle mělo normální sériové číslo a nebylo nijak vázané na PC (to by musela existovat nějaká OEM verze přibalovaná k notebooku).Akorát netuším, zda stačí na starém PC jen odinstalovat, nebo jestli se musí nějak nejdřív deaktivovat licence, než se to odinstaluje.Pokud si nejsi jist přesným postupem, napiš na podporu v ČR:http://www.exac.cz/podpora_pinnacle.phpkdysi jsem je kontaktoval a byli ochotní.

Dá sa to v pohode. Žiadny problém.

Do "note booku" NELZE !!!!! Do notebooku ano :)