» Poradna » Počítačové sítě

Možná chyba mozilly nebo ulož.ta

Chtěl bych se zeptat,ti co z vás stahují z ulož.to,stalo se vám někdy že jste si třeba chtěli stáhnout film,ale pod místem kde je obvykle:omezené stahování vám nenaběhl ani rámeček kam se má zadat kod ke stažení ani samotný kod na opsani??Že to tam bylo bílé jako sníh,a přitom když jste si na ten samý film najeli na jiným prohlížeči tak vám rámeček a kod naběhl? já preferuji na internet mozillu a nikdy se mi tohle ještě nestalo,takže prosím zda byste mi neřekli čím to je,že mi to na mozille nenaběhne ale třeba na exploreru joM

Odpovědi na otázku

Už se to tu řešilo - buď neblokuj reklamy, nebo používej jDownloader.

Řešilo? A kdo mluvil o blokování reklam? Jedu klasicky uloz.to s adbIockem a nemám problém :) .

Ano, uz se mi to parkrat stalo. (Ne)pouziti AdBl0cku na to nema zadny vliv. Mam IE Tab, takze mi to vicemene nevadi. Ale chyba kazdopadne neni u Vas..

mě pomohlo vyčistit cache a cookies v prohlížeči