» Poradna » Web a internet

Mozilla Firefox padá

Používám internetový prohlížeč Mozilla Firefox nejnovější verzi. Poslední tři dny mi prohlížeč často padá. Někdy je to třeba 2x za půl hodiny, jindy 1x za tři hoďky... Zkoušel jsem odinstalovat a znovu nainstalovat, bez výsledně. Věděl by si s tím prosím někdo rady? Jsem na Firefox několik let zvyklý, nechci si stahovat jiný prohlížeč. Předem díky za rady.

Odpovědi na otázku

Nestačí odinštalovať, musíš po korektnej odinštalácii manuálne vymazať profilové zložky;C:\Users\serjozko\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\*.*aC:\Users\serjozko\AppData\Local\Mozilla\*.*Len si zálohuj najsamprv svoje heslá, bankové a iné, ktoré sú práve uložené v profilovej zložke.Teraz FF50CZ x32 bit. inštaluj nanovo aj s doplnkami a modulmi. Alebo skus x64 verziu ak máš silnú mašinu a rýchle pripojenie.

O.K. Díky....zkusím to :)