» Poradna » Ostatní

Motorek

Ahoj , mam malej modelarsk el.moturek. Potreboval bych snizit vykon ( otáčky tak aniž bych dal menší baterii .

Odpovědi na otázku

Regulátor ???

Pokud je to malý motůrek, tak použij malý odpůrek....... a nebo LM317. ☺

Pokud je to stejnosměrný motorek , tak tady jsou nějaké regulátory: https://www.srovnanicen.cz/q/pwm%20regulator%20dc%20...

Jestli to je klasicky moturek typu 540, tak bud modelarskym regulatorem nebo treba seriove vlozenym odporem o vhodne wattazi. Pokud je to brushless, tak jedine regulatorem (at uz modelarskym, nebo treba arduionem), ale ten bys bez takoveho regulatoru ani nerozbehal.