» Poradna » Ostatní

Monitor jde ale nejde

Zdravím chtěl bych poradit.Mám doma CRT monitor a vždy jel normálně jednou se mi stalo že najednou tam naskočila jako by duha a nejde nic jen ta duha foto dodám do komentů. Po cca 5 min. zase začal normalně fungovat, ale teď už zase a nenaskočí zpět ani po vytažení ze sítě a zase zpět prostě nic. Chci se zeptat jestli to mohu nějak zkusit spravit pomocí rad nebo musím koupit nový monitor.PS: Grafickou kartou to není ta je v pořádku.Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Tak nevím jak foto přidat pokud víte jak tak ho sem dodám.

fotka semhttps://ctrlv.cz/CRT? hodne stará technológia. ak neodchádza monitor vekom, nemáš pri ňom magnety? s nimi sa crt monitory nekamarátia deformujú obraz

Foto chci přidat vyfocené telefonem.Magnety počítají se i reproduktory? Jinak moc nevím jaké magnety by mohli být kolem PC a Monitoru

áno aj reproduktory zvyknú mať silné magnety, ktoré ovplyvňujú crt... mno tak si ju ulož do pc a hoď na tú stránku...

Ale ja nemohu skrz monitor pišu na telefonu.

Pokud se tím chceš prokousat, tak zkus tadyhttp://www.repairfaq.org/sam/monfaq.htm