Monitor BenQ GW2320

Dobrý den :) Chci kupovat v polovině října herní PC ( i5-4590+R9 280X pokud nevyjde něco lepšího za tu cenu) a jde o monitor, chtěl jsem koupit BenQ GW2320 ale zjistil jsem, že se již na Czc.cz neprodává a jinde už taky moc není, ale viděl jsem ho ještě na Alze za podobnou cenu, a tak jsem se rozhodl, že si te´d koupím už monitor a pak v říjnu koupím sestavu pc z czc. Ale už přejdu k dotazu... Všiml jsem si, že monitor nemá HDMI, což by asi neměl být problém a šlo by to propojit přes VGA přes redukci jsem slyšel, ale pak mi ještě vrtá hlavou, jestli to k příslušné grafice půjde připojit- msi R9 280x ... A jestli podporuje 3 monitory ( mě by stačili 2) Děkuju za odpovědi, ten monitor chci, protože je za cenu 3000,- bezkonkurenčně nejlepší.

Odpovědi na otázku

Monitor ma DVI, dle meho nazoru je to lepsi zpusob propojeni nez pres VGA . 2 monitory zvladne bez problemu. Pres display port hub az 6 monitoru: http://www.amd.com/en-us/products/graphics/d... 3 monitory pres DVI nebo HDMI nelze zapojit soucasne, se 2 nebude problem. Pripadny treti bude treba zapojit z displayportu. Pokud nebude zadny z monitoru podporovat Display port, tak budete potrebovat aktivni adapter na DVI.

Dobře, děkuji, večer objednávám :) A nevíte náhodou, proč už přestává prodej?

Bohuzel netusim.

5ms na hry neni nic moc. Nedavno jsem kupoval novy monitor a moje pozadavky byly 27", vsechny bezne existujici vstupy, repro, vystup na sluchatka, USB3.0 hub, tlacitkove ovladani, nizka spotreba, odezva max. 2ms, vyskove stavitelny a hlavne - matny povrch displeje i ramecku (zrcadlo nepotrebuji, mam v koupelne). Kdyz kupujes pomerne drahy herni pocitac, tak setrit na monitoru neni spravna cesta.

odezva max. 2ms, to znamena ze sis koupil CRT monitor?