Monitor 144hz

Ahoj, už dlouho přemýšlím nad koupí a pořád se nachází nové věci, nad kterými je třeba se zamýšlet.Jsem nadšený hráč cs:go a chtěl bych to někam dotáhnout (to je vedlejší) a rád bych si udělal radost s koupí nového monitoru (144hz).Mám asi 4 favority, jenomže jsem narazil na to, že obsahují Gsync / Freesync a já mám AMD kartu, čili asi by bylo dobré se zaměřit na monitory s Freesyncem.Favorité1. AOC G2460PF2. ASUS VG248QE3. BenQ XL2411Z4. Philips 242G5DJEBMěl jsem jasného favorita BENQ nebo ASUS, jenomže jsem zjistil, že je zase potřeba mít správnou barvu (zelenou/červenou) a já mám červenou, čili pro mě je k dispozici Freesync a ten má pouze ten AOC v této cenové kategorii.Takže padá otázka: Mám vzít AOC? (Mnoho lidí si stěžovalo na nějaké problémy zrovna u tohoto modelu) a nebo mám vzít jeden z těch ostatních, ale nebudu moct využít Gsync, protože mám AMD kartu?Děkuju moc a přeju hezký den

Odpovědi na otázku

Podle mých zkušeností ti v cs:go 144 hz nepomůže stačí kvalitní 60 hz monitor,ani herní myš a klavesnice a sluchátka-pomužou ti ale hlavní je čas na zlepšování a trochu talent

Neboj, kdybych byl úplně levej, tak mi ani monitor nepomůže. Hraju to už nějakou chvíli a byl bych rád, kdybych dostal odpovědi, které se týkají mého dotazu.

On je obrovsky rozdil mezi 60 a 144 Hz, rozhodne si rozdilu vsimne i necvicene oko.Vyber 144Hz do 10k neni nic extra, samy TN panel. Mozna stoji zapremyslet nad iiyama GB2488HSU-B2.

Kulové! Biologie člověka se dnes na ZDŠ neprobírá?! Ta zapařenost je síťová zapařenost, že?

O rozdilu mezi 60 a 70-80 Hz se hadat budu, cokoliv nad 90 uz viditelny prinos mit nebude.

Oko teoreticky dokáže až 500-1000 snímků za sekundu, ale neni test kterým by se to zjistilo. Každý rozezná 30-60 FPS, ale cvičené oko dokáže i více. Já třeba nedokážu hrát na 30 FPS... je mi to dost nepříjemné. Ale 144 Mhz monitoru je to úplně o něčem jiném.

Já hraju šachy a stačí mi 1 fph.

Me tech 30 az tak nevadi (jasne ze 60 je lepsi), horsi je, kdyz to skace treba z tech 60 k 40, to uz radsi tech stabilnich 30.Jeste si pamatuju 90. leta, kdy jsme braly 20fps jako bezproblemu hratelne a 15 za hranici snesitelnosti.